Kurumsal | Hizmetlerimiz | Markalarımız | Galeri | İletişim
Untitled Document
Bayi ve Yetkili Servisliklerimiz
WABCO
KNORR
VDO
HELLA
SAF HOLLAND
BPW
  Untitled Document
 
HELLA
HELLA KGaA Hueck & Co. 30'dan fazla ülkede 70 merkezde yaklaşık 28.000'i aşkın personele sahip, dünya genelinde faaliyet gösteren bağımsız bir aile şirketidir. HELLA otomotiv sektörü için aydınlatma, elektrik ve elektronik sistemler üretmekte ve geliştirmektedir. AR&GE bölümünde 5.000'den fazla personelin çalıştığı HELLA, piyasaya en önemli yenilikleri getiren şirketlerden biridir. 2011/12 mali yılında 4,8 milyar € satış rakamına ulaşan HELLA Group dünyadaki en büyük 50 otomotiv tedarikçisinden biridir ve en büyük 100 Alman endüstriyel kuruluşu arasında yer almaktadır. Dünya genelindeki tüm tanınmış otomobil üreticileri ve sistem tedarikçileri HELLA’nın müşterileri arasında yer almaktadır.


Türkiye’nin önde gelen kamyon, otobüs ve treyler üreticilerine parça tedariği sağlayan HELLA, aynı zamanda dünyanın önde gelen binek araçlarına da ürün tedarik etmektedir. Dolayısıyla satış sonrasında da önemli bir pazar payına sahiptir.
Adres : Narlıca Çevre Yolu Süleyman Demirel Cad. No:11  Antakya
Telefon : 0326 221 20 11 - Faks : 0326 221 00 64
Mail : sam@samotomotiv.com.tr
Wabco , Webasto, Saf Holland, Vdo, Takograf, Bpw, Hella, Dingil, Süspansiyon, Treyler, Tır, Tamiri, Antakya, Hatay, Sam Oto, Sam Otomotiv, Balata, Süspansiyon, Oto aydınlatma, Tır bakım, Mercedes, Volvo, Isıtma, Soğutma Sistemleri, Fren Sistemleri
Tasarım : Sarı AJANS