Kurumsal | Hizmetlerimiz | Markalarımız | Galeri | İletişim
Untitled Document
Bayi ve Yetkili Servisliklerimiz
WABCO
KNORR
VDO
HELLA
SAF HOLLAND
BPW
  Untitled Document
 
SAF HOLLAND

Ticari Ağır Vasıta sektöründeki araç üreticilerinin önde gelen iki sevkiyatçısının (Almanya’da SAF, A.B.D.’de HOLLAND) 2006 yılı sonunda birleşmesi ile doğan Almanya merkezli SAF-HOLLAND grubu özellikle kamyon ve treyler üreticilerine global bazda hizmet vermektedir.

SAF-HOLLAND bugün çok sayıda patent ile korunmakta olan en ileri teknoloji ve yüksek kaliteye sahip ürünlerin yanı sıra küresel bazda yaygın servis ve yedek parça hizmeti de sunmaktadır.

1990’lı yıllardan beridir Türkiye’de kullanılan ve müşterilerinin güvenini kazanmış olan ürünlerimiz 2010 yılı sonunda İstanbul‘da %100 yabancı sermaye ile kurduğumuz SAF-HOLLAND Otomotiv Limited Şirketi üzerinden Türkiye’deki üreticilere ve kullanıcılara artık birinci elden sunulmaktadır. Treyler ve semitreyler için komple aks grupları, park ayakları ve kingpim gibi kritik ürünlerin yanı sıra çekiciler için beşinci teker, ağır kamyon ve otobüsler için havalı süspansiyon sistemleri gibi sistemsel çözümler ana ürün grubumuzu temsil etmektedir. Araç üreticilerinin (OEM) servislerinden bağımsız olarak kurulan servis ağımız tüm SAF-HOLLAND kullanıcılarına yurt çapında yedek parça ve servis hizmetlerine kısa yoldan ulaşmak imkanı tanımaktadır.

Adres : Narlıca Çevre Yolu Süleyman Demirel Cad. No:11  Antakya
Telefon : 0326 221 20 11 - Faks : 0326 221 00 64
Mail : sam@samotomotiv.com.tr
Wabco , Webasto, Saf Holland, Vdo, Takograf, Bpw, Hella, Dingil, Süspansiyon, Treyler, Tır, Tamiri, Antakya, Hatay, Sam Oto, Sam Otomotiv, Balata, Süspansiyon, Oto aydınlatma, Tır bakım, Mercedes, Volvo, Isıtma, Soğutma Sistemleri, Fren Sistemleri
Tasarım : Sarı AJANS