Kurumsal | Hizmetlerimiz | Markalarımız | Galeri | İletişim
Untitled Document
Bayi ve Yetkili Servisliklerimiz
WABCO
KNORR
VDO
HELLA
SAF HOLLAND
BPW
  Untitled Document
VDO
2011 yılında 30.5 Milyar Euro’luk satışıyla Continental, dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçilerinden biridir. Güç aktarma organları, şase parçaları ve araç elektronikleri tedarik eden Continental, geliştirilmiş sürüş güvenliği ve çevreye duyarlılık konularında söz sahibi bir firmadır. Otomobil İletişim Ağı’nın da profesyonel bir işbirlikçisidir. Continental bünyesinde 46 ülkede yaklaşık 167.000 kişi çalışmaktadır.

Sektörün önde gelen otomotiv tedarikçisi Continental, VDO markası ile kamyon, otobüs ve binek araçlar için göstergeler, kontrol sistemleri, müşirler, takograf ve telematik sistemleri, oto radyoları ve common rail dizel sistemler üretmektedir. Continental VDO hem üretici firmalara (OE) hem de yenileme pazarına (IAM) parça tedariği sağlamaktadır.

20XX yılından bu yana Sam Otomotiv Continental VDO’nun Hatay’daki temsilcisi olarak faaliyet göstermektedir. Böylelikle, VDO’nun portföyünde bulunan ürünler Sam otomotiv ile kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Bu çerçevede VDO Firması Türkiye’nin önde gelen araç üreticilerine parça tedariği sağlarken, yedek parça sektörüne yaptığı satışla da önemli bir pazar payına sahiptir. VDO’nun tüm dünyada etkili olan satış sonrası hizmet anlayışı, Sam Otomotiv'in kurduğu Servisler ile tamamlanmaktadır. Takograf ve Dizel servis sayılarının önümüzdeki yıllarda artırılması hedeflenmiştir. 
Adres : Narlıca Çevre Yolu Süleyman Demirel Cad. No:11  Antakya
Telefon : 0326 221 20 11 - Faks : 0326 221 00 64
Mail : sam@samotomotiv.com.tr
Wabco , Webasto, Saf Holland, Vdo, Takograf, Bpw, Hella, Dingil, Süspansiyon, Treyler, Tır, Tamiri, Antakya, Hatay, Sam Oto, Sam Otomotiv, Balata, Süspansiyon, Oto aydınlatma, Tır bakım, Mercedes, Volvo, Isıtma, Soğutma Sistemleri, Fren Sistemleri
Tasarım : Sarı AJANS