Kurumsal | Hizmetlerimiz | Markalarımız | Galeri | İletişim
Untitled Document
Bayi ve Yetkili Servisliklerimiz
WABCO
KNORR
VDO
HELLA
SAF HOLLAND
BPW
  Untitled Document
 
WABCO
WABCO (NYSE: WBC), ticari araçlar için emniyet ve kontrol sistemleri tedarik eden öncü bir kuruluştur. WABCO, 140 yılı aşkın süredir en yeni elektronik, mekanik ve mekatronik fren, stabilite ve otomasyon sistemi teknolojilerini dünyanın önde gelen ticari kamyon, treyler ve otobüs üreticilerine sunmaktadır. 31 ülkede, 10.657 çalışanı olan ve 2012 yılı satışı 2,5 Milyar $ olarak gerçekleşen WABCO’nun genel merkezi Belçika, Brüksel’dedir.

19xx yılından bu yana WABCO’nun Hatay’deki tek temsilcisi ve distribütörü olarak faaliyet göstermekte olan Sam Otomotiv’in Antakya'da 2 şubesi bulunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen treyler, otobüs ve kamyon üreticileri WABCO’nun ürettiği ABS, ECAS, EBS, TCE ve RSS gibi elektronik fren aksamlarını yıllardır güvenle kullanmaktadırlar.

WABCO’nun Türkiye genelindeki pazar payı 2011 yılında; treyler üretiminde %85, kamyon üretiminde %75 ve otobüs üretiminde %70 olarak gerçekleşmiştir.

WABCO, genel araç işletme maliyetlerini düşürürken, kamyonların, otobüslerin ve treylerlerin emniyet ve verimliliğini artırır. WABCO’nun satış sonrası ağı, yenilikçi ürün ve hizmetleri, dünya çapında bayi ve servis ağı ve en yeni eğitim merkezleri araçların ömrü boyunca filo sahiplerine ve operatörlere destek sağlamaktadır. 
Adres : Narlıca Çevre Yolu Süleyman Demirel Cad. No:11  Antakya
Telefon : 0326 221 20 11 - Faks : 0326 221 00 64
Mail : sam@samotomotiv.com.tr
Wabco , Webasto, Saf Holland, Vdo, Takograf, Bpw, Hella, Dingil, Süspansiyon, Treyler, Tır, Tamiri, Antakya, Hatay, Sam Oto, Sam Otomotiv, Balata, Süspansiyon, Oto aydınlatma, Tır bakım, Mercedes, Volvo, Isıtma, Soğutma Sistemleri, Fren Sistemleri
Tasarım : Sarı AJANS