Kurumsal | Hizmetlerimiz | Markalarımız | Galeri | İletişim
Untitled Document
  Finansal Bilgiler     Kurumsal Bilgiler

TİCARET SİCİL NO :

ŞİRKET YETKİLİLERİ

ŞİRKET SERMAYE :

KAR PAYLARI - 1

KAR PAYLARI - 2

KARAR NO :
 

Firma Profili

23/09/1997 de Antakya da açtığımız firmamızda Wabco fren düzeni, VDO Kıenzle takograf yetkili bayiliği, elektrik, elektronik ve ısıtma soğutma alanlarında ki faaliyetlerimizle siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi hedef alarak Antakya da farklı bir şubemizi daha oluşturduk. Wabco fren, VDO Kienzle Takograf, Elektrik elektronik, Isıtma ve Soğutma.

Türkiye’de maalesef her sektörde olduğu gibi korsan ve yetkisiz kişilerin insan hayatını hiçe sayarak bu önemli ve hayati değer taşıyan işin önemini bilmeden cihazlara müdahale ettiklerini, kanunsuz işler yaptıklarını gördük ve şirketimiz de çalışmalarımız da kalitemizi ve kazançtan önce insan hayatının değerini, dürüstlüğünü ve yaptığı işe saygı duymayı firmamızdaki çalışanlarımıza aşıladık.

Kurumsal Faaliyetimiz

Sanayi Bakanlığı kriterlerine göre çalıştırdığımız mühendis ve uzman ekibimizle, yapısal şartlarımızın uygunluğuyla siz müşterilerimize kalite ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarımızla hizmetinizdeyiz. Dünyanın önde gelen ticari kamyon, treyler ve otobüs imalatçılarına tedarik edilen fren, stabilite ve otomasyon sistemleri transmisyonu için elektronik, mekanik ve mekatronik teknolojilerdeki yeniliklerde öncü olmuş bir kuruluşun bayisiyiz.

FİNANSAL TABLOLAR YILLIK FAALİYET RAPORLARI
2011 Yılı Finansal Tablolar
2012 Yılı Finansal Tablolar
2013 Yılı Finansal Tablolar
2011 Yılı Faaliyet Raporları
2012 Yılı Faaliyet Raporları
2013 Yılı Faaliyet Raporları

 

Adres : Narlıca Çevre Yolu Süleyman Demirel Cad. No:11  Antakya
Telefon : 0326 221 20 11 - Faks : 0326 221 00 64
Mail : sam@samotomotiv.com.tr
Wabco , Webasto, Saf Holland, Vdo, Takograf, Bpw, Hella, Dingil, Süspansiyon, Treyler, Tır, Tamiri, Antakya, Hatay, Sam Oto, Sam Otomotiv, Balata, Süspansiyon, Oto aydınlatma, Tır bakım, Mercedes, Volvo, Isıtma, Soğutma Sistemleri, Fren Sistemleri
Tasarım : Sarı AJANS